Proběhlé akce

V neděli hala Pet Center Extra hostila kvalifikační závd DD na ME a MS aoficiální závod v dogdancingu Balkánský pohár. Měli jsme možnost vidět skvělé sestavy v podání zkušených reprezentantek i nových začátečníků. Těšíme se na další podobné pohodové akce.

Škola psích sportů gratuluje všem vítězům!

VÝSLEDKY BALKÁNSKÝ POHÁR PDF
VÝSLEDKY 2. KVALIFIKACE PDF
VÝSLEDKY CELKOVÁ KVALIFIKACE PDF

4. VÁNOČNÍ DÁREK 17.12.2011
Máme za sebou další ročník tradičních zimních závodů a pořadatelé moc děkují všem, kteří přijeli a pomohli vytvořit úžasnou předvánoční atmosféru. Parkury paní rozhodčí byly velice pěkné a běhavé, měli jsme možnost vidět i úspěšné reprezentanty ČR. V tomto čase přejeme VŠEM KRÁSNÉ A POHODOVÉ TY PRAVÉ VÁNOCE a těšíme se na vás při dalších akcích v hale či v Pet Center.
VÝSLEDKY PDF

19. DVOJZKOUŠKY 19.listopadu 2011

19. Dvojzkoušky jsou dnes již minulostí. Tentokrát se sešla velice silná konkurence, zejména v kategoriích A2 a A3. Mezi startujícími jsme mohli najít vicemistryni světa z roku 2010 a několik dalších účastníků MS. Všichni předvedli krásné výkony. Startovní listina byla zaplněna do posledního místečka a pomocníci se nezastavili celý den. Veliké díky patří paní rozhodčí Jitce Marouškové (dříve Novotné), která 19. Dvojzkoušky posuzovala. Již nyní se těšíme na další závody, tentokrát 4. Vánoční dárek, který proběhne na ranči El Paso 17.prosince. Propozice, přihlášku a průběžnou startovní listinu najdete v Chystaných akcích. Děkujeme za přízeň a těšíme se na další akce agility.

VÝSLEDKY 19. DVOJZKOUŠKY EL PASO PDF

1. BÍGLÍ TANEČNÍ 2011
V neděli 30. října proběhl v hale Pet Center Extra 1. Bíglí taneční. jednalo se o neoficiální závod v dogdancing a tančilo se podle pravidel HEELWORK TO MUSIC a MUSICAL FREESTYLE.
Soutěžící byli rozdělení na začátečníky a pokročilé a bíglíci byli vyhodnocení zvlášť. Diváci i ostatní soutěžící měli možnost vidět krásné taneční sestavy. Za ŠPS mohu zodpověďně napsat, že taneční má v hale zelenou a velice se těšíme na další podobné akce (ta nejbližší je 11.února amáte se na co těšit :-).[

VÝSLEDKY BÍGLÍ TANEČNÍ 2011 PDF

18. DVOJZKOUŠKY 15.října 2011

15. října proběhly na ranči El Paso první letošní podzimní Dvojzkoušky. Jako organizátoři jsme nechtěli nic nechat náhodě a uspořádali jsme tyto zkoušky již v hale. Venku bylo krásné pozdní babí léto, uvnitř haly byla "trošku" zima. Ale bylo na co se dívat. Výkony všech týmů na krásně upraveném pískovém povrchu určitě stály za shlédnutí.
Již nyní se těšíme na další Dvojzkoušky v listopadu a na další závody v této moc pěkné a příjemné hale.

VÝSLEDKY 18. DVOJZKOUŠKY EL PASO PDF

2. AGIHRÁTKY SE ZVÍŘÁTKY

V sobotu 24.září 2011 proběhl v areálu Pet center Extra již druhý ročník Agihrátek se zvířátky. Byl to den plný her s motivy agility, hlavní důraz byl kladen na spolupráci psa a psovoda za ztížených podmínek. Běželi jsme 3 běhy - pamlskový, kdy byla v parkuru nastražena lákadla ve formě snídající holčičky a misek plných různých dobrot. Dalším během byl běh zručnosti, kdy pes "jen" překonával jednoduchý parkur agility a musel ležet v označeném prostoru, dokud páníček neprovedl požadované úkoly. Posledním během byl běh zvířátkový. Při něm výkony psích sportovců rozptylovalas banda jiných zvířátek - fretky, králíci - ti byli přímo v parkuru v klecích, dobře zabezpečni proti psím nenechavcům a prasátko Piggy. Pigginka měla své stanoviště přímo v kleci u startu a budila zasloužený obdiv skoro všech stratujících pejsků. Na Agihrátky zavítala ještě Eliška - Amazoňan oranžovokřídlý. Děkujeme paní Lucii Tomšovské za skvělou spolupráci při přivezení a zapůjčení svých zvířat.AGIHRÁTKY splnily svůj účel, tento krásný podzimní den jsme se skvěl bavili.
ABSOLUTNÍMI VÍTĚZKAMI SE STALI ZÁVODNICE ZE ŠKOLY PSÍCH SPORTŮ - Petra Burešová + Ferda, Petra Burešová + Mia a Pavlína Courtonová + Sherrka. VELIKÉ GRATULACE!!!!!

VÝSLEDKY AGIHRÁTKY 2011 PDF

4. Jarní cena 15.5.2011
Tento jarní oficiální závod agility již tradičně pořádá Škola psích sportů Pet Center ve spolupráci s dostihovým závodištěm v Praze - Velké Chuchli. Tento ročník byl o to příjemnější , že k nám přijela posuzovat paní rozhodčí Jiřina Máčková. Přijela s celou svou rodinou až z Oder. Patří jí veliký dík za skvělé tratě a precizní posuzování. Na startovní listině jsme našli i jméno Lucie Smolíkové, která vyhověla naší prosbě a v přestávce mezi běhy nás potěšila velice kvalitním vystoupením dogdancig. Závodilo se od rána, mohli jsme si tedy dovolit odpoledne, když začal dostihový program, malilnko zvolnit a užít si i koníků na dráze. Ačkoli počasí na tento den nemělo být příliš přátelské k akcím pod širým nebem, věřili jsme a vyplatilo se. Sprchlo pouze jednou a dost málo. Děkujeme všem závodníkům za skvěle strávený den, vítězům gratulujeme a těšíme se na další ročník v Chuchli. (a možná přijede i Jiřinka Máčková )
VÝSLEDKY JARNÍ CENA 2010 PDF

4. Májová cena 8.5.2011 v areálu Pet Center Extra
Tuto sváteční květnovou neděli proběhly v areálu Pet Centra další oficiální závody agility. Sešlo se nás tentoráte trochu méně než obvykle, ale to vůbec nevadilo. Díky všem zúčastněným jsme spolu prožili hezký den mezi přáteli.
Pan rozhodčí Petr Rybář nám postavil velice hezké a běhavé tratě. Těšíme se na další akce.

VÝSLEDKY MÁJOVÁ CENA 2010 PDF

17. Dvojzkoušky 16.4.2011 v areálu Pet Center Extra
První oficiální závody agility v areálu Pet Center Extra jsou za námi. Tým pořadatelů děkuje všem účastníkům za příkladné chování a skvělé sportovní výkony.
VÝSLEDKY 17. DVOJZKOUŠKY PDF

TRÉNINK AGILITY S IRENOU KOCHOVOU 26.3.2011
V sobotu 26.3. za námi do haly Pet Centra přijela na celý den výborná instruktorka a skvělá kamarádka - Irenka Kochová. Pro všechny účastníky tréninku to byl den nabitý skvělými radami a skvělým a přátelským přístupem. Za všechny moc děkuji a těším se na další setkání a společný trénink. A mám tu rovnou výbornou zprávu - 10.prosince Irča přijede znovu!!!
Fotogalerie - zde

1. SEMINÁŘ KRÁLIČÍHO HOPU

Neděle 27.března patřila v Pet Centru králíčkům - hopáčkům. V hale se sešlo 20 ušáků, kteří si vyzkoušeli novou králičí zábavu - králičí hop. Mezi hopáčky byli úplní začátečníci, kteří se s překážkami a dráhou zatím jen seznamovali a učili se pohybovat na postroji a vodítku, i králíci, kteří už mají malé zkušenosti se skákáním. Trenérka Lada přivezla do Prahy 9 svých králíčků, kteří už bezpečně ví, že hop je veliká zábava. S těmito zkušenými hopáčky se mohly proběhnout i příchozí děti, kterým se běhání velice líbilo.
Za Školu králičího hopu Pet Center velice děkujeme paní Ladě Šípové - Krejčové, která celý seminář vedla a seznámila účastníky i s pravidly Hopu.